Onze mensen

Ronald den Braven
Commercieel directeur
ronald@belned.nl
+31 (0)162 576 576

Albert den Braven
Algemeen directeur
albert@belned.nl
+31 (0)162 576 576

 

Yvonne de Bont
Management assistent
yvonne@belned.nl
+31 (0162) 576 576

Ines Mandic
Financieel manager
ines@belned.nl
+31 (0)162 576 576

 

John van Velzen
Projectcalculatie
john@belned.nl
+31 (0)162 576 576

Robert Beckers
Coördinator binnendienst
verkoop@belned.nl
+31 (0)162 576 576

Danny Rutters
Verkoop binnendienst
verkoop@belned.nl
+31 (0)162 576 576

Ellen Koek
Facturatie
administratie@belned.nl
+31 (0)162 576 576

Frank van Woensel
Verkoopleider Nederland
frankvanwoensel@belned.nl
+31 (0)6 53 63 15 83

Remco Brands
Rayonmanager Zuid Nederland
remco@belned.nl
+31 (0)6 204 35 139

Ronald Hofstee
Rayonmanager Noord Nederland
ronaldhofstee@belned.nl
+31 (0)6 227 99 619

Vacature
Rayonmanager Midden Nederland

+31 (0)6

 

Heino Dings
Sales representative Zuid België
heino@ad-products.be
+32 (0)472274354

Stef Eecloo
Sales representative West België
stef@ad-products.be
+32 (0)471893373

Marc Peetermans
Sales representative Noord België
marc@ad-products.be
+32 (0)475473703

Rudy Peetermans
Sales representative Oost België
rudy@ad-products.be
+32 (0)475426782

Frank Roobaert
Sales representative Brussel, Wallonië
frank@ad-products.be
+32 (0)490111720